ד"ר איאן וייט

screen-shot-2016-11-12-at-10-08-17-pm ד"ר איאן וייט כירורג בכיר במחלקה כירורגית ב׳ בבית החולים מאיר בכפר סבא, באסותא-רמת החייל וכמו כן בקופת חולים מכבי.
הוא מומחה לכירורגיה כללית (כולל אונקולוגיה), כירורגיה קולורקטלית, פרוקטולוגיה ולפרוסקופיה.
נולד בלונדון אנגליה וקבל שם ד"ר לרפואה מ- Imperial College school of Medicine.

עלה לארץ עם אשתו ב2004 עשה התמחות בכירורגיה כללית במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי והתמחות על בכירורגיה קולורקטלית (כולל פרוקטולוגיה) ב St Marks' Hospital, לונדון, אנגליה.

יש לו ניסיון רב בכירורגיה לפרוסקופית מתקדמת לניתוחי מעי דק, מעי גס, רקטום ואיברים בחלל הבט, כולל ניתוחים אונקולוגים (סרטן ופוליפוסיס) של מעי דק, מעי גס ורקטום ומחלות דלקתיות של מעיים ורקטום (במיוחד מחלות קרוהן וקוליטיס). בנוסף הינו מומחה בתחום הפרוקטולוגיה: טחורים, פיסורה, פיסטולות וכו. בלפרוסקופיה מתקדמת מנתח גם כן כל סוגי בקעים, כיסי המרה, טחול, אדרנל ועוד.
ד״ר וייט הינו כירורג בכיר במרפאת IBD (מחלות דלקתיות של מעיים – קרוהן וקוליטיס) רב מקצועית בבית החולים מאיר.
ד"ר וייט מדריך מצטיין ומרצה בארץ ובחו"ל ומשתתף בכנסים בינלאומיים. פרסם מספר רב של מאמרים.

יש לכם שאלה ? כתבו לנו

בעמוד זה נכתבו 9 שאלות אישיות של גולשים, כל שאלה באתר מקבלת מענה מצוות הרופאים של הקבוצה לכירורגיה

9 שאלות גולשים בהמשך העמוד

אוגוסט 26 יום חמישי , 2021 10:18 am

בקע מפשעתי דו צדדי

בע"ה
שלום,
מה השיטה המומלצת לניתוח הנ"ל ?
תודה

ספטמבר 21 יום שני , 2020 9:48 am

ניתוח טחורים

לד"ר וייט שלום,
האם אתה משתמש בשיטות חליפיות לניתוח טחורים כמו למשל האל-דופלר? מדובר בטחורים בדרגה גבוהה

ינואר 20 יום שני , 2020 7:46 pm

קשירה שנכשלה והמום כאב

שלום ד"ר
אני סובל מתחורים מזה מס' שנים ביום שישי האחרון בוצעה לי קשירה שהחזיקה מעמד עד ליציאה הראשונה שהיתה כ 12 שעות אחרי ביצוע הפעולה מאז יש כאבים גדולים מאוד כרגע התחורים הם ברמה 4 בולטים מעט מחוץ לפי הטבעת בלא אפשרות להחזיר האם חייבים קריטה/ניתוח מאד מאוד הודה לך על תשובתך

ספטמבר 3 יום שני , 2018 9:51 pm

טיפול יעיל בטחורים חיצוניים

לכבוד ד"ר אי אן וייט שלום רב בעלי מזה מס ימים עם טחור בינוני חיצוני מתלונן על גירוי צריבה ואי נוחות בישיבה.היה אצל רופא משפחה שנתן לו משחת גליבונל קרם ללא כל שינוי.השבוע היה אצל פרופ שלמה ק ייזר שאמר שהיה קירש דם גדול מתחת לטחור ולחץ עליו אמר שהוציא חלק גדול ממנו.המליץ לבעלי על משחת ליקאודיו או עזרקין חמש פעמים ביום למשך 5 ימים בעלי ניסה וזה עשה לו אלרגיה והפסיק.מה מומלץ לעשות? כרגע בעלי מורח משחה טבעית של הממליס האם זאת משחה טובה?בעלי לא סובל מעצירות או בעיות בבטן פעם אחרונה של טחורים היה לפני 17 שנה.בתודה איריס שנה טובה לך ומשפחתך

ינואר 31 יום רביעי , 2018 1:34 pm

ניתוח בקע לפרסקופי

כמה זמן לוקח ניתוח כזה ומה משך האישפוז? האם יש יותר סיכוי לסיבוכים יחסית לניתוח בקע רגיל.
האם הרופא נוכח בבית החולים גם לאחר תום הניתוח לצורך מעקב ושאלות?

12

שאלות נוספות בנושא: ד"ר איאן וייט

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הקבוצה לכירורגיה מתקדמת מאמינה ביחס אישי לכל מטופל לכן, באתר זה הקדשנו אזור מיוחד לשאלות שלכם. הנכם מוזמנים לשאול אותנו שאלות בנוגע לטיפולים השונים שמבצעת הקבוצה.

נושא השאלה

השאלה

שם

לא יוצג באתר

דואר אלקטרוני

לא יוצג באתר

טלפון

לא יוצג באתר

תנאי שימוש

באתר מתפרסמות שאלות שמקורן בגולשי האתר. שאלות אלו מתפרסמות באיזור המיועד לכך, בתחתית העמודים. אנו מעודדים את שאילת השאלות, תוך השתתפות פעילה של גולשי האתר. יחד עם זאת, בכדי למנוע ניצול לרעה של האפשרויות העומדות בפני הגולשים, אנו רשאים לבדוק את השאלות ואף למחוק אותן במידת הצורך. האחריות הבלעדית לשאלות חלה על הגולשים ששאלו אותם והגולשים מתחייבים שלא להעלות שאלות פוגעות בפרטיות, בצנעת הפרט, בזכויות יוצרים ובחוקי מדינת ישראל. האתר רשאי לסרב לפרסם את השאלות או למחוק לאלתר את תוכנן. האתר מפרסם את נושא השאלה והשאלה. האתר לא מפרסם את שם הכותב, כתובת הדוא"ל או הטלפון. בנוסף, האתר רשאי למנוע מהגולש לפרסם שאלות נוספות בעתיד. השאלות באתר יהיו חשופות לכלל משתמשי האינטרנט לכן אין לפרסם פרטים אישיים בתוכן השאלה! תשובות הרופאים אינן תחליף להתייעצות עם רופא מומחה.

יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה