ניתוח גדול בשיטה זעירה – ניתוח פאוץ

לחצו על הלינק המצורף לצפיה בקובץ הכתבה המלא:

יש לכם שאלה ? כתבו לנו

בעמוד זה נכתבו 2 שאלות אישיות של גולשים, כל שאלה באתר מקבלת מענה מצוות הרופאים של הקבוצה לכירורגיה

2 שאלות גולשים בהמשך העמוד

אפריל 25 יום שני , 2022 6:05 pm

קוק פאוץ

האם נעשה בארץ ניתוח כז ואם כן היכן

אפריל 10 יום ראשון , 2022 9:08 pm

דימום בצואה

בת 37, בזמן האחרון אחת לשבוע ישנו דימום אדום רב שנראה באסלה ונראה כעוטף את הצואה וכן קרישי דם טריים על על הנייר טואלט בניגוב. אבי מטופל לסרטן המעי הגס. יש לי היסטוריה של טחורים אולם מעולם לא היה דימום כזה. בנוסף הברזל מעט נמוך וההמוגלובין גבולי ואלו הבדקות החריגות היחידות. אני מניקה ולכן ההכנה לקולונוסקופיה בעייתית כרגע. האם אכן יש חשד לסרטן במערכת העיכול שמחייב קולונוסקופיה או שניתן להסתפק בבדיקות אחרות ואם כן אלו.

שאלות נוספות בנושא: ניתוח גדול בשיטה זעירה – ניתוח פאוץ

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הקבוצה לכירורגיה מתקדמת מאמינה ביחס אישי לכל מטופל לכן, באתר זה הקדשנו אזור מיוחד לשאלות שלכם. הנכם מוזמנים לשאול אותנו שאלות בנוגע לטיפולים השונים שמבצעת הקבוצה.

נושא השאלה

השאלה

שם

לא יוצג באתר

דואר אלקטרוני

לא יוצג באתר

טלפון

לא יוצג באתר

תנאי שימוש

באתר מתפרסמות שאלות שמקורן בגולשי האתר. שאלות אלו מתפרסמות באיזור המיועד לכך, בתחתית העמודים. אנו מעודדים את שאילת השאלות, תוך השתתפות פעילה של גולשי האתר. יחד עם זאת, בכדי למנוע ניצול לרעה של האפשרויות העומדות בפני הגולשים, אנו רשאים לבדוק את השאלות ואף למחוק אותן במידת הצורך. האחריות הבלעדית לשאלות חלה על הגולשים ששאלו אותם והגולשים מתחייבים שלא להעלות שאלות פוגעות בפרטיות, בצנעת הפרט, בזכויות יוצרים ובחוקי מדינת ישראל. האתר רשאי לסרב לפרסם את השאלות או למחוק לאלתר את תוכנן. האתר מפרסם את נושא השאלה והשאלה. האתר לא מפרסם את שם הכותב, כתובת הדוא"ל או הטלפון. בנוסף, האתר רשאי למנוע מהגולש לפרסם שאלות נוספות בעתיד. השאלות באתר יהיו חשופות לכלל משתמשי האינטרנט לכן אין לפרסם פרטים אישיים בתוכן השאלה! תשובות הרופאים אינן תחליף להתייעצות עם רופא מומחה.

יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה