כיסוי ביטוחי ומימון

כל הטיפולים הניתנים ע"י רופאי הקבוצה לכירורגיה מתקדמת , מבוצעים באופן פרטי בבית החולים "אסותא" ברמת החי"ל בתל-אביב וכרוכים בתשלום.

חברי הקבוצה עובדים עם כל חברות הביטוח הרפואי הפרטיות בישראל ועם מרבית הביטוחים המשלימים של קופות החולים.
כחלק מהשירות והליווי האיש הניתן לכל מטופל ניתן גם ייעוץ ביטוחי מקיף, המאפשר לו בדיקה של מגוון אפשרויות הכיסוי הביטוחי העומדות לרשותו, על מנת לאפשר לצמצם עד למינימום את הוצאות הניתוח.

אנו עומדים לרשותך בכל עת, ונשמח להעניק לך ייעוץ כדי שתוכל לדעת מה גובה ההחזר שתוכל לקבל, אם בכלל, מקופת החולים או חברת הביטוח שלך.

תוכל לפנות אלינו דרך האתר  או באמצעות הטלפון. 03-641193

יש לכם שאלה ? כתבו לנו

בעמוד זה נכתבו 227 שאלות אישיות של גולשים, כל שאלה באתר מקבלת מענה מצוות הרופאים של הקבוצה לכירורגיה

227 שאלות גולשים בהמשך העמוד

יוני 17 יום רביעי , 2020 11:52 am

ניתוח בקע סרעפתי כאשר קיים גסטריטיס

ילפני שנים רבות אבחנו אצלי בקע סרעפתי קטן ומאז הייתי מטופלת בלנטון, כדור אחד ליום.
בחודשים האחרונים הלנטון הפסיק להשפיע עלי, ואני סובלת מחומציות מאוד קשה בפה, גם לאחר אוכל וגם לפני. עברתי לקחת קונטרולוק פעמיים ביום וגם טאמס מס' רב של פעמים ביום, אך גם זה לא עוזר לי כלל. דיברתי עם רופא הגסטרו בנוגע לניתוח של הבקע והוא אמר לי שהוא ינתח אותי רק אם אין לי דלקת פעילה בקיבה. אחרי בדיקת גסטרו התברר שאכן קיים גסטריטיס שנגרם בגלל חיידק ההליקובקטר. יש לציין שבבדיקה לא נראתה דלקת אלא רק בביופסיה שנלקחה. אני חוששת שכאשר אחזור לרופא הוא לא יסכים לנתח אותי בגלל הגסטריטיס כפי שהוא אמר. אני מאוד סובלת מהחומציות ומהעובדה שאני לא סופגת ויטמינים בגלל הטיפול התרופתי האינטנסיבי. הייתי מעוניינת לדעת האם אכן אפשר לנתח גם כאשר קיים גסטריטיס ומה עלי לעשות על מנת שיעשו לי את הניתוח.

ינואר 10 יום שישי , 2020 7:36 pm

בן 21, סובל מטחורים

שלום רב,
אני חייל בקבע בן 21. באוגוסט 2016 אבחנו אצלי טחורים פנימיים דרגה 1. לאחר כמה חודשים הטחורים החלו לצנוח מעבר לפי הטבעת ולחזור למקום בעצמם (דרגה 2). כבר כשנתיים שהמצב שלי הוא דימום של הטחורים פעם בחודשיים-שלושה למשך שתי יציאות לכל היותר. לאחרונה אני סובל יותר מעצירויות שהגיעו לשיא של 4 ימים ללא יציאה. ביום החמישי הייתה יציאה רצינית, ללא דימום, אך הטחורים שצנחו היו מנופחים יותר ולא יכלו לחזור חזרה, מה שאילץ אותי לדחוף אותם ידנית (עלייה לדרגה 3 לכאורה).

חשוב לי לציין כי כל הסיטואציה פוגעת באיכות החיים שלי כבר זמן רב אך נראה כי עכשיו הגעתי לסוג של קו פרשת המים. שאלתי היא זו – מה הטיפול הכירורגי הטוב ביותר שאני יכול לעשות, כאשר טיפול טוב מבחינתי הוא כזה שקודם כל זמן ההחלמה ממנו הוא קצר ומאפשר חזרה מהירה לשגרה, יחד עם פתרון אמיתי של הבעיה כמובן. אשמח לעזרה והכוונה בנושא.

ינואר 5 יום ראשון , 2020 12:19 pm

טיפול בפיסורה במקביל לטיפול תרופתי בסטרואידים

לפני כשלש שנים לאחר לידת בני נהייתה לי פיסורה, דימום לאחר יציאות בעיקר קשות, בהתחלה לקחתי בעיקר מרככים ומידי פעם ניפדיפין וזה אכן עזר, אבל כשהפסקתי זה היה חוזר, כעת בעקבות דלקת ראומטית אני לוקחת בקביעות סטרואידים (דקסמטזון) במינון נמוך והבנתי שבמקרה כזה אופציה של ניתוח אינה על הפרק, יש משהו אחר שיכול להועיל??

דצמבר 10 יום שלישי , 2019 12:17 am

כאבים באזור הצלקת לאחר ניקוז אבצס פריאנלי

שלום רב,
לפני חצי שנה עברתי ניתוח לניקוז אבצס פריאנלי.
אין הפרשות, אין דימום.
למרות זאת, תוקפים אותי מידי פעם כאבים חזקים מאוד באזור.
נשלחתי ל mri. בתוצאות הבדיקה:
פיסטולה אקסטרה­אנאלית מאחורי לפי הטבעת, מפושטת לאורך כ­38 מ"מ.

הפיסטולה בעלת צורת פרסה, ברקמות הרכות, במגע עם שרירי הפובורקטליס.
התעלה מתמשכת מימין בקולקציה טובולרית מפושטת לאורך כ­50 מ"מ
­כלפי מעלה עם מעורבות בשריר ה­Iliococcygeus ימין
­וכלפי מטה עם פתח חצוני ב­margin anal Right
לסיכום:
פיסטולה אקסטרה­אנאלית מורכבת כמתואר עם קולקציה טובולרית מפושטת המעורבת את שרירי הלווטור אני דו"צ.

בבדיקה לפני כשלושה חודשים אצל פרופסור עם התוצאות, טען שלא מרגיש דבר במישוש, ואמר שיתכן שאין פיסטולה, ושבבדיקת ה mri פירשו את הצלקת כפיסטולה.
בימים האחרונים שוב כאבים חזקים. לא יכולה לשבת. במישוש מרגישה שהכאב הוא חד יותר בצלקת עצמה, אבל מקרין לרדיוס שבסביבתה.
האם יכול להיות שיש פיסטולה למרות שאין הפרשה? האם פיסטולה כואבת? האם ייתכן אבצס חוזר עם כאב שעובר ושב?
מרגישה כבר משוגעת. כל הרופאים שבדקו אותי טוענים שאין לי כלום..

נובמבר 26 יום שלישי , 2019 10:43 am

בדיקת רופא

שלום. לאחרונה הבחנתי בבליטה באזור המפשעה,להערכתי הבלתי מקצועית מדובר בבקע מפשעתי.
אני מעוניין בבדיקת כירורג לבירור העניין ולקבל יעוץ וטיפול .
אני חבר קופ"ח מכבי עם ביטוח מכבי שלי.
כמה עלי לשלם על הביקור? והאם אוכל לקבל מביטוח פרטי את ההפרש?
תודה
אלי

שאלות נוספות בנושא: כיסוי ביטוחי ומימון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הקבוצה לכירורגיה מתקדמת מאמינה ביחס אישי לכל מטופל לכן, באתר זה הקדשנו אזור מיוחד לשאלות שלכם. הנכם מוזמנים לשאול אותנו שאלות בנוגע לטיפולים השונים שמבצעת הקבוצה.

נושא השאלה

השאלה

שם

לא יוצג באתר

דואר אלקטרוני

לא יוצג באתר

טלפון

לא יוצג באתר

תנאי שימוש

באתר מתפרסמות שאלות שמקורן בגולשי האתר. שאלות אלו מתפרסמות באיזור המיועד לכך, בתחתית העמודים. אנו מעודדים את שאילת השאלות, תוך השתתפות פעילה של גולשי האתר. יחד עם זאת, בכדי למנוע ניצול לרעה של האפשרויות העומדות בפני הגולשים, אנו רשאים לבדוק את השאלות ואף למחוק אותן במידת הצורך. האחריות הבלעדית לשאלות חלה על הגולשים ששאלו אותם והגולשים מתחייבים שלא להעלות שאלות פוגעות בפרטיות, בצנעת הפרט, בזכויות יוצרים ובחוקי מדינת ישראל. האתר רשאי לסרב לפרסם את השאלות או למחוק לאלתר את תוכנן. האתר מפרסם את נושא השאלה והשאלה. האתר לא מפרסם את שם הכותב, כתובת הדוא"ל או הטלפון. בנוסף, האתר רשאי למנוע מהגולש לפרסם שאלות נוספות בעתיד. השאלות באתר יהיו חשופות לכלל משתמשי האינטרנט לכן אין לפרסם פרטים אישיים בתוכן השאלה! תשובות הרופאים אינן תחליף להתייעצות עם רופא מומחה.

יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה