כיסוי ביטוחי ומימון

כל הטיפולים הניתנים ע"י רופאי הקבוצה לכירורגיה מתקדמת , מבוצעים באופן פרטי בבית החולים "אסותא" ברמת החי"ל בתל-אביב וכרוכים בתשלום.

חברי הקבוצה עובדים עם כל חברות הביטוח הרפואי הפרטיות בישראל ועם מרבית הביטוחים המשלימים של קופות החולים.
כחלק מהשירות והליווי האיש הניתן לכל מטופל ניתן גם ייעוץ ביטוחי מקיף, המאפשר לו בדיקה של מגוון אפשרויות הכיסוי הביטוחי העומדות לרשותו, על מנת לאפשר לצמצם עד למינימום את הוצאות הניתוח.

אנו עומדים לרשותך בכל עת, ונשמח להעניק לך ייעוץ כדי שתוכל לדעת מה גובה ההחזר שתוכל לקבל, אם בכלל, מקופת החולים או חברת הביטוח שלך.

תוכל לפנות אלינו דרך האתר  או באמצעות הטלפון. 03-641193

יש לכם שאלה ? כתבו לנו

בעמוד זה נכתבו 237 שאלות אישיות של גולשים, כל שאלה באתר מקבלת מענה מצוות הרופאים של הקבוצה לכירורגיה

237 שאלות גולשים בהמשך העמוד

ספטמבר 28 יום שלישי , 2021 9:11 pm

ניתוח בקע

בעלי עבר לפני כחודש ניתוח בקע בשיטה הפתוחה , חתך ורשת. עקב כאבים עזים ביצע בדיקת אולטרא סאונד והממצא הוא כזה: חוסר רציפות בקו הצפק ותותוכן היפואקונני מעליו, עם צוואר מעליו בעובי של כ 0.4 ס"מ שיותר בולט בזמן מאמץ השינויים מעידים על בקע לא כלוא.
רציתי לדעת מה אומר האיבחון. אודה לתשובה עד שנכיע לרופא המנתח. תודה

אוגוסט 18 יום רביעי , 2021 10:40 am

היכן מתקיימים הניתוחים ?

שלום רב,
אודה להבהרתכם:
1. האם הניתוחים מתבצעים בבית החולים אסותא?
2. האם הביטוח (לביצוע הניתוחים) שאתם מעניקים ניתן ע"י בית החולים אסותא?
תודה,
רות הרפז

יוני 14 יום שני , 2021 8:49 am

טחורים פנימיים

שלום רב.
עברתי קשירה של טחור פנימי גדול מדמם והרופא אמר שהוא הצליח לקשור רק חצי קובע לי תור לעוד חודש לקשירה שניה. מהקשירה התחילו לי כאבים קשים שלא עוברים כבר שבועיים.
ממה זה יכול להיות?

יוני 13 יום ראשון , 2021 1:14 pm

ניתוח פיסורה

שלום עשיתי ניתוח פיסורה לפני כ3 שבועות. פיסורה שהייתי לי שנתיים .לאחר יציאה הכאב כמעט נעלם . אבל אם אני יושב ומתחיל להזיע או יושב ממושך מתחיל לישרוף לי האזור האחורי היכן שהיית הפיסורה ואם אני נוגע שם אז זה גם מגרד ומרגיש את העיקצוץ בכל באזור
הייתי אצל המנתח לביקורת שטוען שנראה בסדר. מה יכול להיות הסיבה?אולי הניתוח לא עזר? או שזו החלמה נורמלית

מאי 23 יום ראשון , 2021 8:57 pm

אבצס פריאנאלי

שלום עשיתי לפני שלושה שבועות ניתוח לניקוז אבצס שבוע לאחר מכן התחילו לי שוב כאבים פניתי לבית החולים ושוב ניתחו אותי בטענה שלא הכל נוקז השאירו לי נקז למשך 4 ימים שבוע לאחר מכן שוב כאבים שוב בית חולים ושוב ניתוח בפעם השלישית בתוך שבועיים.
היום שבוע וחצי לאחר הניתוח האחרון אני מרגישה שוב כאבים אני ממש מיואשת אשמח לקבל עצה מה צריך לעשות כדי לבדוק למה אני כבר אחרי 3 ניתוחים ומרגישה שאני לקראת הרביעי? ואיך אפשר להפסיק את הרצף הזה?

שאלות נוספות בנושא: כיסוי ביטוחי ומימון

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים

הקבוצה לכירורגיה מתקדמת מאמינה ביחס אישי לכל מטופל לכן, באתר זה הקדשנו אזור מיוחד לשאלות שלכם. הנכם מוזמנים לשאול אותנו שאלות בנוגע לטיפולים השונים שמבצעת הקבוצה.

נושא השאלה

השאלה

שם

לא יוצג באתר

דואר אלקטרוני

לא יוצג באתר

טלפון

לא יוצג באתר

תנאי שימוש

באתר מתפרסמות שאלות שמקורן בגולשי האתר. שאלות אלו מתפרסמות באיזור המיועד לכך, בתחתית העמודים. אנו מעודדים את שאילת השאלות, תוך השתתפות פעילה של גולשי האתר. יחד עם זאת, בכדי למנוע ניצול לרעה של האפשרויות העומדות בפני הגולשים, אנו רשאים לבדוק את השאלות ואף למחוק אותן במידת הצורך. האחריות הבלעדית לשאלות חלה על הגולשים ששאלו אותם והגולשים מתחייבים שלא להעלות שאלות פוגעות בפרטיות, בצנעת הפרט, בזכויות יוצרים ובחוקי מדינת ישראל. האתר רשאי לסרב לפרסם את השאלות או למחוק לאלתר את תוכנן. האתר מפרסם את נושא השאלה והשאלה. האתר לא מפרסם את שם הכותב, כתובת הדוא"ל או הטלפון. בנוסף, האתר רשאי למנוע מהגולש לפרסם שאלות נוספות בעתיד. השאלות באתר יהיו חשופות לכלל משתמשי האינטרנט לכן אין לפרסם פרטים אישיים בתוכן השאלה! תשובות הרופאים אינן תחליף להתייעצות עם רופא מומחה.

יש לאשר את תנאי השימוש לפני השליחה