תולעים בפי הטבעת

3 שאלות גולשים בנושא » תולעים בפי הטבעת


יוני 18 יום שני , 2007 2:10 pm

ד"ר יקר שלום רב.
שאלה לי חשובה ואודה לך על הייעוץ.אני בת 36 לאחר 3 לידות,אם טחורים חיצוניים ופנימיים דרגה בקושי 2 ככה טוענים 2 רופאים עם פוליפ באנלי שפיר,אני לא סובלת מדימומים ולא מכאבים ולא מעצירויות ההפך הוא קיבה בריאה לחלוטין,לפעמים דיגדוגים וכמו הרגשת תולעים בפי הטבעת,אבל אין בודאות תולעים,בהעייה שלי היא כזו שהם מפריעים ומציקים ותמיד מצריך שטיפות או נרות או משחות למיניהם כשהטחורים שורפים לאחר קיבה ממושכת אני רוב הזמן צריכה לדאוג רק לשטיפות ובקיצור זה לא אסטטי,אני רוצה אפילו מאוד להוריד את הטחורים השאלה :האם זה כדאי לי?והאם ההחלמה ארוכה?או שזה כ-7 ימים כמו שפרופסור שראלי מגדיר זוהי החלטה בידי למרות שהרופא אומר שזה לא מצריך ניתוח,אני מאוד פוחדת שזה לא יעשה לי נזק לאחר הניתוח מכיוון שאני לא סובלת כיום פשוט מבחינה אסטטית יותר ,הרופא טוען שזה כמו חיתוך בסכין ,אנא בבקשה תייעץ לי מה לעשות אם כדי ואם זה לא כל כך נורא לעבור ניתוח זה אני קצת חרדה הבנתי שאפשרי בהרדמה כללית השאלה מה אחרי זה איך ההחלמה עד כמה היא קשה?

admin
שלום אוסנת.,
אני מתרשם מאוד מהסבל שלך בהקשר זה. ראשית צריך לבדוק אותן כןךך ביצוע אנוסקופיה והעריך האם מדובר בטחורים חיצוניים, פנימיים או בבעיה אחרת כגון פיסורה. לאחר הבדיקה ניתן להתאים את הטיפול המיטבי. אנו מבצעים ניתוחי טחורים חדשניים שלא עם כאבים פחותים בהרבה בהשוואה לניתוחים שהיו מבוצעים בעבר.

נשמח לעמוד לרשותך

בברכה,
דר' רון גרינברג ודר' שמואל אביטל
אוגוסט 4 יום חמישי , 2011 2:26 am

אני משלשלת כבר חודש.. ועכשיו גיליתי שיש לי תולעים בפי הטבעת!!!
זה מדגדג ומציק!! מה אני אמורה לעשות?? זה מסוכן?!? הבנתי שלנשים יש סיכון שהתולעים יעברו לנרתיק..

admin
שלום דניאל,
אנו מומחים בכירורגיה כללית - ושאלתך אינה בתחום התמחותינו.
אנא הפני את שאלתך לרופא המשפחה.
נשמח לעמוד לרשותכם במרפאתינו, דר גרינברג.
דצמבר 3 יום שלישי , 2013 12:27 pm

תולעים בפי הטבעת

שלום רב. אני בת 38 בשנה וחצי האחרונות אני סובלת לא מעט מתולעים בפי הטבעת..אני אמא לשני ילדים קטנים אך הם אינם מתלוננים על גירוד ולכן הטיפול הוא רק בעצמי.שמתי לב שהתולעים מופיעות לאחר תקופה של אכילת מתוקים רבים ( בעיקר שוקולד ) …מינון של כדור ביום למשך יומיים וכדור נוסף לאחר שבוע מחזיק מעמד רק כחודשיים ולאחר מכן התולעים מופיעןת שוב ( אני רואה אותן (לבנות ) ולכן אים ספק בהימצאותן )…האם ישנו טיפול רציני יותר מוורמוקס? הייתכן והמינון של הוורמוקס צריך להיות שונה ממה שאני לוקחת ? והאם לתת לילדים גם וורמוקס למרות שלא מתלוננים עם גרד ? אודה לתשובתכם…

ד"ר רון גרינברג

שלום רב

אנו מומחים בכירורגיה כללית ושאלתך אינה בתחום המומחיות שלנו, עלייך להתיעץ עם רופא המשפחה או רופא הילדים.


ד"ר רון גרינברג
רופא בכיר, מומחה לכירורגיה פרוקטולוגית, מעי גס והפרעות ברצפת אגן,
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי, הקבוצה לכירורגיה מתקדמת.


שאלות נוספות בנושא: תולעים בפי הטבעת

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים