פי הטבעת שורף

2 שאלות גולשים בנושא » פי הטבעת שורף


ספטמבר 25 יום שבת , 2010 7:50 pm

שלום,
לפני חצי שנה התחיל לגרד לי מאוד בתוך פי הטבעת עצמו, וכל חיכוך, כגון שחרור גזים וכדומה מרגיע קצת את הגרד. לפעמים כאשר אני עושה את צרכיי האזור בתוך פי הטבעת שורף מאוד. עכשיו, בערך חודש אחרי זה נפסק (מריחה קבועה של טבעקוטן באיזור פי הטבעת), זה הפסיק למשך 3 חודשים, וחזר עוד פעם. ושוב, מרחתי משחת טבע קוטן וסיבנתי עם סבון אסותא, ושוב אחרי 2-3 שבועות זה נפסק. ועכשיו, שוב זה חוזר לי- הפעם מגרד הרבה יותר מהפעמים הקודמות, והטבע קוטן לא עוזר. הלכתי למיון, ואמרו לי שלא רואים כלום מחוץ לאיזור פי הטבעת, ולכן אצטרך ללכת לרופא אחוריים.
אשמח אם אולי תוכלו להגיד לי מה האפשרויות,בתודה ארנון

admin
שלום ארנון,
הבירור של גרד בפי הטבעת הוא מורכב ויכול להיות ממושך, במיוחד כאשר לא רואים כלום במקום.
עד כה טופלת באופן סימפטומתי מבלי שבעצם ידעו מהי הסיבה לגרוד.
לדעתי כדאי לגשת לרופא כירורג, או רופא עור ולבצע בדיקה של פרזיטים ופטרת מהעור ומפי הטבעת כי פרזיטים או פטריות הם אחד הסיבות השכיחות לגרודים
במידה ועדיין אין הסבר ניתן לקחת ביופסיה עורית מהמקום ולשלוח לבדיקה פתולוגית - לעיתים מחלות עור כגון פסוריאיזיס או אחרות או תגובות אלרגיות גם יכולות לגרום לגרוד.
במקרה וכול הבירור הושלם - ועדיין אין סיבה - ניתן לטפל ולנסות לסיים את הגרוד גם בלי אבחנה על ידי משחת קפסיצין או הזרקת מתילן כחול.

נשמח לעמוד לרשותכם במרפאתינו, דר גרינברג.
מרץ 13 יום שלישי , 2012 9:06 am

אני כשבוע לאחר נתוח פיסורה עדיין סובלת מכאבים אך לא כמו לפני הנתוח הכאבים בעיקר בפי הטבעת שורף לי ננורא בעיקר ביצאה לשרותים רציתי לדעת אם זה טבעי וכמה זמן החלמה יכול להמשךכמו כן אני שותה נומלקס מרכך צואה מצד אחד זה עוזר בקיבה רכה אך אם זאת עושה לי גזים ויציא חזקה משגורם לי כאבים האם כדאי להפסיק עם הנומלקס ולהתחיל רק תזונה משום מה המחשב שלי מראה ח במקום ה אקוה שהבנתה את מה שכתבתי בתודה מראש
ה

admin
שלום יפה מהו,

אם הכאבים הם בשיפור יחסית לכאבים לפני הניתוח זה עוד סביר. לרוב לאחר שבוע הכאבים יורדים מאוד - אולם לעיתים זה לוקח עוד זמן.
לגבי הנורמלקס - לדעתי כדאי להמשיך עוד מספר שבועות עד שהמקום ירגע. כי כרגע יש לתת לאיזור את התנאים הכי טובים להתרפא - וקיבה רכה זה מה שאת צריכה.
נשמח לעמוד לרשותכם במרפאתינו, דר גרינברג.


שאלות נוספות בנושא: פי הטבעת שורף

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים


25 נושאים אקראיים שנשאלו בהם שאלות באתר

לחצו על הלינקים וצפו בשאלות של גולשים בנושאים השונים